O firmie

Witamy na stronie internetowej Hurtowni Opakowań "GES"

Firma "GES" powstała 20 marca 1995 roku jako przedsiębiorstwo handlowe. Zajmujemy się dystrybucją opakowań dla przemysłu i handlu oraz naczyń jednorazowych przeznaczonych dla gastronomii i cateringu. Proponujemy również profesjonalne systemy utrzymania porządku i czystości. W naszej ofercie znajdą Państwo także artykuły dekoracyjne i higieniczne.

Podstawowe zasady działalności przedsiębiorstwa opierają się na wysokiej jakości usług i produktów oraz stałym budowaniu zaufania i trwałych relacji z Klientami i Dostawcami. Dzięki dynamicznemu rozwojowi i prowadzonej strategii staliśmy się liderem wśród firm na naszym terenie. Swój sukces zawdzięczamy innowacyjności, profesjonalnemu i rzetelnemu świadczeniu usług. Ciągłe poszerzanie naszej działalności motywuje nas do podnoszenia kwalifikacji, inwestowania w coraz lepszy sprzęt informatyczny oraz bazę logistyczną.

Elastyczność oraz wieloletnie doświadczenie w branży opakowań jednorazowych umożliwia dopasowanie naszej oferty do potrzeb Klientów. Skupiliśmy swoją uwagę przede wszystkim na wygodzie i zadowoleniu Klientów. Posiadając duże powierzchnie magazynowe jesteśmy w stanie zapewnić odbiorcom ciągłość i niezawodność dostaw. Dajemy pewność, że zamówiony towar będzie odpowiedniej jakości i zostanie dostarczony na czas i miejsce bez konieczności opuszczania Państwa firmy.

W ciągu całego okresu działalności podejmowaliśmy decyzje, które pozwoliły nam uzyskać stabilną pozycję w oczach naszych Kontrahentów. Dzięki temu współpracujemy z ponad 100 dostawcami zajmującymi się produkcją oraz importem opakowań na terenie naszego kraju. Jesteśmy bezpośrednimi przedstawicielami największych firm z branży w kraju. Daje nam to możliwość kompleksowej obsługi Klientów przy jednoczesnym zachowaniu konkurencyjnych cen.

Zapraszamy do współpracy oraz zapoznania się z pełną ofertą na stronie internetowej.

Dodatkowe informacje: